Media o nas

Krosno24.pl

Nocna Jazda Samochodem Bez Celu to miejsce spotkań wielu zmechanizowanych ludzi, którzy napędzają nasze spoty za każdym razem. Przyjeżdżają samochodami różnych marek ale mimo to nie ma między nimi podziałów- w końcu wszyscy działamy w jakimś konkretnym celu. A właśnie to jest najważniejsze! Dzięki takim ludziom wiemy że warto poświęcać swój czas na organizację takich przedsięwzięć i nadal działać w słusznym celu.


Krosno112.pl

Pierwszą akcją jaką zorganizowaliśmy była zbiórka prezentów dla Domu Dziecka w Krośnie. Naszej zbiórce towarzyszyły wozy strażackie z pobliskich jednostek, które poprowadziły cały przejazd i rozświetlały drogę alarmowym światłem. Na spocie pojawiło się ponad 350 samochodów z różnych miast i mniejszych miejscowości. Uśmiech wywołany na twarzach dzieci był bezcennym widokiem.


Krosno24.pl

Morze pluszaków dla poszkodowanych dzieci – Ponad tysiąc maskotek dla poszkodowanych w wypadkach dzieci zebrano podczas akcji „Misie na Ratunek” (30.04). Przytulanki rozdawać będą strażacy i ratownicy medyczni. Część zabawek trafi także do domu dziecka i dziecięcego hospicjum.


Krosnocity.pl

19 listopada 2016 roku NJSBC obchodziła swoje 3 urodziny. Tradycyjnie świętowaliśmy na parkingu Okrzei 1. Nie zabrakło tortu urodzinowego, pokazów sztucznych ogni i lampionów szczęścia. Kilka dni później pojawiła się cała fotorelacja ze spotu i film. Uczestnicy znów zaskoczyli nas nienaganną frekwencją.

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości